تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

یکی از قسمت یا محله‌های گران‌قیمت و لاکچری تهران، سعادت آباد می‌باشد. در این محله قطعاً باید با ماشین‌های عالی و گران‌قیمت پا به خیابان‌ها بگذارید اما خب شاید با ماشین‌های پراید و معمولی رفتن به این محله زیاد باکلاس نباشد. اما یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید به این محله بروید و به تفریح و گشت گذار بپردازید، اجاره خودرو در سعادت آباد تهران می‌باشد. شرکت رنت اتو می‌تواند هر خودرویی که شما دوست دارید را به شما اجاره دهد تا بتوانید راحت‌تر در این محله تفریح کنید.

رنت اتو بزرگترین شرکت اجاره خودرو در تهران می باشد.

قیمت اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

قیمت اجاره ماشین اصلاً زیاد نیست و برای کسی که می‌خواهد وارد این محله باشکوه و لاکچری شود، شاید رقم خیلی پایین و کمی به‌حساب بیاید. قیمت اجاره ماشین نسبت به هر ماشین متفاوت است و همچنین تعدد ساعت و روزهای اجاره ماشین نیز بر قیمت اجاره خودرو تأثیرگذار می‌باشد. البته می‌توانید مطمئن باشید که شرکت رنت اتو تمام تلاش خود را می‌کند که شما بتوانید هر خودرویی را از ما اجاره کنید.

مدارک لازم اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

برای اینکه بتوانید از شرکت رنت اتو خودرو اجاره کنید، نیاز به ارائه مدارک خاصی به شرکت ما دارید. ازجمله این مدارک می‌توان به کارت ملی یا کارت شناسایی، گذرنامه یا پاسپورت برای افرادی که در خارج از کشور مقیم هستند، گواهینامه معتبر با دارای حداقل اعتبار 6 ماه و چک یا سفته به مبلغ خودرو که به‌عنوان ضمانت باید نزد شرکت قرار دهید. البته اگر نمی‌توانید چک یا سفته ضمانت به شرکت ارائه دهید می‌توانید مبلغ خیلی کمی را به‌عنوان ودیعه ماشین نزد شرکت گرو بگذارید و در پایان مدت‌زمان اجاره آن را بازخواهید گرفت.

اجاره خودروهای لوکس و خارجی در سعادت آباد تهران

یکی از خدمات اصلی شرکت رنت اتو، اجاره ماشین‌های لوکس و خارجی در تهران است. شما می‌توانید هر خودرویی که دوست دارید را از ما اجاره کنید و در خیابان سعادت آباد تهران ویراژ دهید و کلاس بگذارید. فرض کنید که شما پشت یک ماشین لامبورگینی یا مازراتی نشسته‌اید و کسی متوجه نیست که شما آن را اجاره کرده‌اید یا خریده‌اید، فقط ماشین شما در چشم مردم و خود شما هستید.

اجاره خودرو در سعادت آباد تهران 1 - اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

اجاره ماشین عروس در سعادت آباد تهران

اگر عروسی شما در سعادت آباد تهران برگزار می‌شود می‌توانید ماشین عروس خود را از ما برای شب عروسی اجاره کنید. ما سعی کرده‌ایم که قیمت‌های مناسبی برای اجاره ماشین عروس برای شما هم‌وطنان عزیز فراهم کنیم تا بتوانید هر ماشینی که دوست دارید را برای شب عروسی خود از شرکت رنت اتو اجاره کنید. حداقل مدت‌زمان اجاره ماشین عروس از شرکت رنت اتو نیز 15 ساعت می‌باشد.

اجاره خودرو با راننده در سعادت آباد تهران

اگر دوست دارید که روی صندلی عقب بنشینید و یک راننده شخصی داشته باشید می‌توانید ماشین‌های ما را با راننده از ما اجاره کنید. در این حالت شما نیاز به ارائه مدارک خاص مخصوص اجاره ماشین با راننده ندارید و همچنین مسئولیت رانندگی نیز بر عهده فرد دیگری است. البته می‌توانید از رفتار محترمانه و حرفه‌ای و رانندگی سفیرهای ما اطمینان کامل را داشته باشید. در نظر داشته باشید که اگر ماشین را با راننده اجاره کنید، باید هزینه جای خواب و غذا رو به او پرداخت کنید یا اینکه خودتان از او پذیرایی کنید.

شرایط اجاره خودرو در محله سعادت آباد تهران

برای اینکه بتوانید خودرو خود را از شرکت رنت اتو اجاره کنید نیازی به شرایط خاصی ندارید و همچنین باید در نظر داشته باشید که تمامی ماشین‌های ما دارای بیمه بدنه و شخص ثالث هستند و اگر ناگهانی و اتفاقی خسارتی از سمت شما به ماشین وارد شود، نیازی نیست کل هزینه خسارت را بپردازید و شما فقط باید هزینه فرانشیز بیمه را پرداخت کنید.

اجاره خودرو در سعادت آباد تهران 2 - اجاره خودرو در سعادت آباد تهران

اجاره خودرو بدون راننده در سعادت آباد تهران

اگر بخواهید که خودتان پشت فرمان ماشین‌هایی مثل لندکروز و مازراتی بنشینید، باید خودرو خود را بدون راننده از ما اجاره کنید. در این حالت باید گواهینامه معتبر با حداقل اعتبار 6 ماه داشته باشید و همچنین به قوانین راهنمایی و رانندگی مسلط باشید یا آشنایی حداقلی داشته باشید. البته همان‌طور که در شرایط اجاره ماشین بیان شد اگر از سمت شما خسارتی به ماشین وارد شود شما فقط مبلغ فرانشیز بیمه را پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت کل هزینه خسارت ندارید.

چگونه در سعادت آباد تهران خودرو اجاره کنیم؟

برای اجاره خودرو کافی است فقط به سایت شرکت رنت اتو مراجعه کنید، خودرو شهر موردنظر خود را انتخاب کنید و بعد از پر کردن فرم و ارسال آن، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند. همچنین اگر سؤالی یا مشکلی داشتید می‌توانید با راه‌های ارتباطی داخل سایت مثل اینستاگرام، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در 24 ساعت شبانه‌روز در ارتباط باشید و هر سؤالی که داشتید از آن‌ها بپرسید.

شرکت رنت اتو در تلاش است که بتواند برای شما شرایطی را فراهم بسازد که هم هزینه رفت‌وآمد شما را کمتر کند و هم لذت پشت ماشین‌های لوکس نشستن و اجاره ماشین با راننده شخصی را برای شما به ارمغان بیاورد.