تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره ماشین در دبی

اجاره ماشین در دبی

پرداخت اجاره ماشین در دبی به دو صورت می‌باشد، به‌صورت درهم و تومان. معمولاً ما ایرانی‌ها به دلیل نداشتن مستر کارت mastercard یا ویزا کارت (visa card) نمی‌توانیم که مبلغ موردنظر را پرداخت کنیم ولی با کمک شرکت Rentauto شما می‌توانید با تومان ایران در شهر دبی ماشین اجاره کنید و از سفر خود در آنجا لذت بیشتری ببرید چراکه اجاره تاکسی در شهر دبی بسیار گران بوده و اجاره خودرو به‌صرفه‌تر است. به این فکر باشید که امنیت شما با داشتن خودرو خود بیشتر است چراکه راننده خودرو خودتان هستید و یا برای لذت بیشتر می‌توانید خودرو با راننده اجاره کنید.

هزینه و قیمت اجاره ماشین در دبی

اجاره تاکسی در دبی از فرودگاه تا تقریباً هر هتلی معادل 150 درهم یا بیشتر است که شما می‌توانید با همین مبلغ یک خودرو با امکانات بیشتر اجاره کنید که باعث رفاه خود و هم‌سفرانتان می‌شود. اجاره خودروهای اقتصادی و اکونومیک (کم‌مصرف) از روزی 120 درهم آغاز می‌شود و هرچه خودرو شما لوکس‌تر باشد این مبلغ بیشتر می‌شود و تقریباً به 920 درهم می‌رسد. لازم به ذکر هست که تعداد روزهای اجاره شما مهم است و اگر تعداد روزهایی که می‌خواهید ماشین اجاره کنید زیاد باشد ممکن است اجاره شما شامل تخفیفی شود که شما با رفاه کامل از سفرتان لذت ببرید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در دبی

برای سهولت در اجاره ماشین لازم است که یک شخص هم‌وطن مسئولیت و پشتیبانی شما را تا پایان سفر بر عهده گیرد. شما با تحویل مدارک زیر می‌توانید به‌راحتی خودرو خود را اجاره کنید و شروع به لذت بردن از سفر خود کنید:

  • کپی گواهینامه بین‌المللی
  • تصویر ویزا
  • تصویر پاسپورت

یکی از مدارک ضروری برای اجاره و رانندگی خودرو در دبی گواهینامه بین‌المللی رانندگی است و بدون آن شما قادر به رانندگی نیستید. شما لازم است دو مجوز ملی و بین‌المللی برای رانندگی در شهر دبی داشته باشید علاوه بر این سن یکی دیگر از فاکتورهای مهم است که حداقل سن لازم برای رانندگی در شهر دبی 25 سال می‌باشد.

شرایط اجاره خودرو با راننده در دبی

شما با ارائه مدارک فوق می‌توانید به‌راحتی هر یک از خودروهای این شرکت که موردنظرتان هست را اجاره کنید. شرکت ما برای هر راننده مبلغی بین 200 تا 400 درهم را در نظر گرفته است که این مبلغ به خودرو موردنظر شما بستگی دارد. نکته مهم در مورد شرکت ما این می‌باشد که تمامی مسئولیت خودروها به عهده شرکت می‌باشد و شما هیچ وظیفه و مسئولیتی در قبال خودروها ندارید تا بهترین تجربه را از سفر خود کسب کنید.

حداکثر زمانی که شما از خودرو با راننده می‌توانید استفاده کنید 10 ساعت می‌باشد و لازم به ذکر است شما تقریباً یک‌چهارم از مکان‌های دیدنی شهر دبی را می‌توانید در این ساعات ببینید.

اجاره ماشین در دبی 1 - اجاره ماشین در دبی

اجاره خودرو در دبی از ایران برای ایرانی‌ها

اصولاً شرکت‌های اجاره خودرو در دنیا قبل از اجاره خودرو به شما، از شما چک یا بیانیه‌ای به‌عنوان ودیعه دریافت می‌کنند که بعد از تمام شدن مدت اجاره ماشین به شما برگردانده می‌شود. این کار با مستر کارت mastercard یا ویزا کارت (visa card) انجام می‌شود ولی این قابلیت برای ایرانی‌ها به علت تحریم امکان‌پذیر نمی‌باشد. شما می‌توانید این مشکل را با اجاره خودرو از Rentauto حل کنید و خودرو موردنظرتان را در ایران رزرو کنید و در دبی آن را تحویل بگیرید. برای هزینه، 20 درصد از قیمت اجاره خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت از شما در ایران دریافت می‌شود و مابقی آن در شهر دبی از شما گرفته می‌شود. دیپوزیت شما نیز با گذشت 20 روز و کسر هزینه‌ها به شما بازمی‌گردد.

اجاره ماشین ارزان در دبی

اجاره ماشین ارزان در دبی بسیار به‌صرفه است چراکه بیشتر آن‌ها اکونومیک (کم‌مصرف) بوده و باعث کمتر شدن هزینه‌های شما در شهر دبی می‌شود تا شما پول بیشتری برای خرید و گردش داشته باشید و از سفر خود بیشتر لذت ببرید. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین از طریق سایت Reantauto خودرو موردعلاقه خود را رزرو کنید و پس از تائید کارشناسان فروش ما خودرو خود را در دبی اجاره کنید و سفری به‌یادماندنی و لذت‌بخش برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.

اجاره ماشین در دبی 2 - اجاره ماشین در دبی

اجاره لامبورگینی در دبی

ماشین‌های ایتالیایی به دلیل زیبایی و لوکس بودنشان در همه جای دنیا طرفداران زیادی دارند و کمپانی‌های لامبورگینی و فراری بیشترین طرفداران را دارند. خبر بی‌نظیر این است که برای اولین بار از بین تمامی شرکت‌های اجاره ماشین شرکت Rentauto این امکان را برای عاشقان ماشین فراهم کرده است که در شعبه دبی بتوانید به‌صورت روزانه لامبورگینی اجاره کنید. این ماشین توسط یک متصدی فارسی‌زبان به شما تحویل داده می‌شود. قیمت اجاره روزانه این ابر ماشین ایتالیایی روزی 3000 درهم می‌باشد که نسبت به لوکس بودن و زیبایی ماشین قیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه هست.

اجاره خودرو لوکس در دبی

اگر عاشق ماشین هستید پس اجاره خودرو لوکس می‌تواند یکی از بهترین تفریحاتی باشد که شما در دبی تجربه می‌کنید. رانندگی با ماشین لوکس آرزو خیلی از ما ها می‌باشد که شما می‌توانید با اجاره ماشین موردعلاقه خود در شهر دبی آرزو خود را برآورده کنید و از رانندگی لذت بیشتری ببرید. اجاره ماشین لوکس به دو صورت با راننده و بدون راننده برای تمامی عزیزان امکان‌پذیر است. کافی است شما با توجه به بودجه خود ماشین موردعلاقه خود را انتخاب کنید و بدون هیچ دغدغه و نگرانی از سفر خود لذت ببرید و خاطرات به‌یادماندنی برای خود بسازید.

اجاره ماشین در دبی 3 - اجاره ماشین در دبی

قرارداد اجاره خودرو در دبی

شرکت Rentauto برای رفع تمامی سؤالات و ابهامات مشتریان عزیز قراردادی نوشته است که پس از ارائه مدارک و اطلاعات موردنظر در زمان تحویل خودرو به شما ارائه می‌شود. قرارداد اجاره خودرو در شهر دبی شامل این اطلاعات می‌باشد: اطلاعات کامل راننده خودرو، مدارک ارسالی راننده خودرو، زمان شروع و پایان قرارداد اجاره خودرو، مبلغ توافق شده اجاره خودرو، محل تحویل خودرو و عودت خودرو که این مدارک در دو نسخه با مهر شرکت توسط همکاران ما در زمان مشخص‌شده خدمت شما برای امضا فرستاده می‌شود.